Pasowanie na ucznia i przedszkolaka

|

kategoria:

Z życia szkoły

W piątek 18 października obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Edukacji Narodowej. W tym uroczystym dniu składaliśmy serdeczne życzenia i podziękowania naszym nauczycielom i pedagogom. Był to także wspaniały moment na przyjęcie naszych najmłodszych koleżanek i kolegów do naszej szkolno-przedszkolnej społeczności. Przedszkolaki i pierwszoklasiści pod okiem swoich pań przygotowali dla nas wzruszający występ. Dzieci uczęszczają do naszej szkoły zaledwie kilka tygodni a zaprezentowały prawdziwy koncert instrumentalny! Ależ mamy utalentowane pociechy!

Życzymy wszystkim przedszkolakom i pierwszoklasistom wspaniałych wrażeń, rozwijania swoich talentów i zainteresowań, przyjemnej i owocnej nauki oraz ducha walki w pokonywaniu swoich słabości. Życzymy Wam abyście zawsze mogli liczyć na wsparcie rodziców, nauczycieli i szkolnych przyjaciół. Powodzenia!

Wszystkim nauczycielom życzymy, aby zawsze byli dumni ze swoich wychowanków i ich osiągnięć, a oni niech zachowają Was w swoich najlepszych wspomnieniach. Niech praca z dziećmi i młodzieżą dostarcza Wam zawsze powodów do dumy. Niech każdy postęp uczniów
wynagradza trud niełatwej pracy.
Życzymy Wam odwagi i siły do podejmowania nowych wyzwań, a także szczęścia w życiu osobistym, zdrowia oraz wszelkiej pomyślności!

Inne wpisy z tego tematu

Nagroda Prezydenta Miasta Zabrze dla Pani Dyrektor Aldony Żmuda
List Prezydent miasta Zabrze z okazji Dnia Edukacji Narodowej
Menu
Skip to content