Powitanie Pani Dyrektor mgr Jolanty Mazur

|

kategoria:

Z życia szkoły

Bardzo miło nam poinformować, że od dnia 1 grudnia dyrektorem naszej szkoły została Pani mgr Jolanta Mazur. Pani Jola to wieloletnia, doświadczona nauczycielka religii, oligofrenopedagog, a także terapeutka SI. Pani Jola to dusza człowiek zarówno w stosunku do uczniów, którym podczas pracy oddaje całą siebie, jak i w stosunku do wszystkich pracowników szkoły. Oddając naszą placówkę w ręce Pani Joli wiemy, że zawsze będzie wspierać działania zarówno nauczycieli, będzie dbać o dobre relacje z rodzicami dzieci, a co najważniejsze, na pierwszym miejscu stawiać będzie zawsze dobro i komfort naszych uczniów. Dziękując jeszcze raz Pani mgr Aldonie Żmudzie za włożony trud w zarządzanie szkołą, z dużą radością i optymizmem patrzymy w przyszłość oraz życzymy oczywiście Pani mgr Joli Mazur wiele siły i satysfakcji z kierowania naszą szkołą.

Pracownicy Szkoły Podstawowej Specjalnej nr 41 w Zabrzu.

Jolanta Mazur

Inne wpisy z tego tematu

Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych
Pożegnanie Pani Dyrektor mgr Aldony Żmuda
Menu
Skip to content