Serdecznie witamy w nowym roku szkolnym

nowe sale lekcyjne 0

Za nami kolejny czas odpoczynku, relaksu i co tu mówić … wspaniałych przygód, pięknych krajobrazów i nowo poznanych przyjaciół. Jednakże nas to nie martwi – za 10 miesięcy nadejdą kolejne wakacje. A teraz czeka nas równie przyjemny i owocny okres – czas szkoły.

Na was kochani uczniowie i przedszkolacy czekają stęsknieni nauczyciele, wychowawcy i wszyscy pracownicy szkoły. Także Was rodzice serdecznie witamy w nowym roku szkolnym. Czekają na Was nowe sale lekcyjne i sale do terapii, przygotowane z zaangażowaniem przez pracowników szkoły – zwłaszcza przez Pana Marcina, Pana Darka oraz przez Panie: Ewę, Jolę, Agnieszkę i Sandrę – którzy w czasie wakacji pilnie pracowali – chcemy żebyście czuli się w naszej szkole dobrze i wyjątkowo.

Zapraszamy więc bardzo serdecznie i do zobaczenia w szkole!

Dyrektor i grono pedagogiczne

rozpoczęcie roku