Świąteczna Bombka

Swiateczna Bombka 04

W dniu 11 grudnia tradycyjnie już odbyła się w naszej szkole impreza mikołajkowa ,,Świąteczna Bombka”. Spotkanie integracyjne rozpoczęło się koncertem instrumentalnym w wykonaniu uczniów Państwowej Szkoły Muzycznej im. S. Moniuszki w Zabrzu.

Tegoroczna edycja mikołajek była szczególnie atrakcyjna ze względu na pokaz sokolniczy czyli prezentację ptaków drapieżnych i ich umiejętności.

Nie obyło się oczywiście bez tradycyjnych mikołajkowych paczek, zasponsorowanych przez Fundację NADZIEJA DZIECI reprezentowaną w osobie pani Joanny Okońskiej- Szyszko.

Motywem wiodącym prac plastycznym i prezentowanych utworów były w tym roku zwierzęta i ptasi śpiew.

Spotkanie zakończyło się wspólnym kolędowaniem przy blasku choinki.

Podobnie jak w latach ubiegłych prace plastyczne wykonane przez uczniów będą prezentowane na terenie Filharmonii Zabrzańskiej.

świąteczna bombka

Szkolenie PSTB