Warsztaty ekologiczne

Warsztaty ekologiczne 06

14 i 15 czerwca Pani Paulina zorganizowała dla naszych uczniów i przedszkolaków warsztaty związane z obchodami Światowego Dnia Środowiska, który został ustanowiony przez Zgromadzenie Ogólne ONZ na Konferencji Sztokholmskiej w 1972 roku pod hasłem „Tylko jedna Ziemia”. W tym roku dzień ten przypadł na 5 czerwca. Warsztaty okazały się niezwykłą przygodą, a przewodził jej film związany z dbaniem o środowisko naturalne, nagrany przez Panią Paulinę oraz uczniów klasy 4A.

Po obejrzeniu filmu wszyscy mieli okazję do wcielenia się w role „małych ekologów” poprzez wykonanie, na specjalnie przygotowanych stanowiskach, zadań związanych z tematyką warsztatów. Impreza była niezwykle twórcza i pouczająca, a wszyscy uczestnicy wychodząc z warsztatów otrzymali jeszcze słodki prezencik… Oczywiście wszystkie papierki po cukierkach powędrowały do kosza na śmieci !!!

Warsztaty ekologiczne 01
Warsztaty ekologiczne 02
Warsztaty ekologiczne 03
Warsztaty ekologiczne 04