Zakończenie roku szkolnego

Zakończenie roku szkolnego

Kolejny rok za nami… Rok, nie bójmy się powiedzieć, trudny, pełen wyzwań i niewiadomych. Trudna sytuacja epidemiczna w kraju, zmiana na stanowisku dyrektora szkoły, utrudniona komunikacja i realizacja  zadań szkoły – nie tylko nas nie zniechęciła, ale wręcz przeciwnie- zmotywowała do wzmożonej pracy. Pomimo wielu trudów rok ten przyniósł również wiele satysfakcji. Nauczył nas, że wartość życia szkolnego opiera się na współpracy, wspólnych przedsięwzięciach oraz wspólnym dążeniu do celu. Pomimo lęku o zdrowie własne oaz naszych bliskich sprostaliśmy nauce w trybie stacjonarnym – tu należą się ogromne podziękowania dla rodziców naszych uczniów i przedszkolaków, dla nauczycieli, pań pomocy i całej obsługi naszej placówki, ale przede dla Was,  kochani uczniowie – bez Was nasze wspólne działania nie miałyby sensu.

Pośród Was są również tegoroczni absolwenci, którzy kończą swoją przygodę w szkole, ale równocześnie rozpoczynają nową podróż. Życzymy Wam, aby ten nowy rozdział życia obfity był w sukcesy, przygody, nowe przyjaźnie, a także nowe wyzwania. Drodzy: Dawidzie, Piotrze, Patryku, Damianie i Mateuszu – każdy z Was miał swój udział w naszym szkolnym świecie i każdy z Was będzie miło przez nas wspominany – dziękujemy Wam za to, że „byliście” i życzymy żebyście odnaleźli się na nowej drodze.

Już lada chwila rozpoczniemy okres wakacji, czas odpoczynku i wytchnienia. Życzymy Wam kochani uczniowie wspaniałych wrażeń,  pięknej pogody i wielu, wielu radosnych chwil, a Wam drodzy Rodzice –  chwil relaksu, odpoczynku i nadziei, że nadchodzący czas będzie spokojny.

Kochani  uczniowie, drodzy Rodzice ! Serdecznie zapraszamy na  zakończenie roku szkolnego w dniu 25 czerwca na godzinę 10.00. Ze względu na dalej obowiązujące obostrzenia epidemiczne, uczniowie wraz z jednym rodzicem udają się bezpośrednio do swoich klas, gdzie nastąpi indywidualne spotkanie z wychowawcami.

zakończenie roku

Rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022