27. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

27. FINAŁ WOŚP

Dzisiaj rozpoczęliśmy 27. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i trwać on będzie do niedzieli 13.01.2019 r., kiedy to w całym kraju będziemy świętować miejmy nadzieję kolejny rekord. Nasza szkoła jak co roku bardzo ochoczo i aktywnie dołącza do tej największej akcji charytatywnej w Polsce. Każdego dnia, rodzice, nauczyciele i uczniowie przynoszą różnego rodzaju słodkości oraz pyszne, zdrowe sałatki, które można zakupić na szkolnym kiermaszu. Ponadto codziennie prowadzona jest licytacja oferująca niezwykle atrakcyjne przedmioty: karnety (np. na basen, do spa), wejściówki,(do groty solnej, na bowling do escape roomu) upominki, książki, plakaty, kalendarze i przeróżne gadżety.

Zapraszamy codziennie do udziału w kiermaszu i licytacji. Wszystkie dochody przeznaczone są oczywiście na WOŚP, która niech gra do końca świata i jeden dzień dłużej!!! Siema 🙂

WOŚP

Bał karnawałowy