30. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

WOSP 01

Po raz 16-sty nasza szkoła z radością przyłączyła się do ogólnokrajowej akcji WIELKA ORKIESTRA ŚWIĄTECZNEJ POMOCY.

W tym roku nasze działania trwały aż 3 tygodnie. W pierwszym tygodniu odbyła się licytacja fantastycznych fantów, zaproszeń, voucherów, biletów wstępu, gadżetów, które otrzymaliśmy od zaprzyjaźnionych instytucji i firm z Zabrza oraz miast i gmin ościennych.

W drugim i trzecim tygodniu odbyła się zbiórka internetowa pod hasłem „Wyprzedaż garażowa”, podczas której licytowane były przeróżne przedmioty, książki, WOŚP-owe gadżety i inne drobiazgi. Licytacja cieszyła się ogromnych zainteresowaniem Facebook-owej społeczności.
W tym czasie odbywał się również kiermasz ciast i sałatek pod hasłem „Coś na słodko, coś na słono”. Nauczyciele oraz pracownicy szkoły przygotowywali smaczne ciasta, sałatki, desery, pizzę, które następnie były sprzedawane.

Cieszymy się, że nasza szkoła po raz kolejny aktywnie dołączyła do tej największej akcji charytatywnej w Polsce.
Serdecznie dziękujemy niezmiernie wszystkim bez wyjątku pracownikom oraz rodzicom uczniów, którzy w przeróżny sposób wspierali nasze starania. Kolejny raz dowiedliśmy, że razem możemy dokonać wielkich rzeczy!

Naszą wielką dumą jest kwota tegorocznej kwesty, która wynosi: 3411,20 PLN co tym samym oznacza pobicie naszego zeszłorocznego rekordu!
Zapraszamy do obejrzenia krótkiej relacji zdjęciowej.

WOŚP

Pomoc Psychologiczno – Pedagogiczna XII