“Cztery pory roku z piosenką”

|

kategoria:

Z życia szkoły
Cztery pory roku z piosenką

„Cztery pory roku z piosenką” – to najnowsza inicjatywa naszych nauczycieli: Pani Agnieszki Kapcewicz, Pani Anny Szafraniec i Pana Zbigniewa Krupy. W każdy wtorek wszystkie chętne dzieci wraz z nauczycielami spotykają się w holu szkoły by wspólnie śpiewać piosenki o treści związanej z aktualną porą roku. Nasze pierwsze wtorkowe muzykowanie odbyło się 5 listopada, ale już jesteśmy pewni, że spotkamy się ponownie.

Dzieci i nauczyciele śpiewali z wielką radością i zaangażowaniem, a wszystkim akompaniował na gitarze Pan Zbyszek. Dobór piosenek był znakomity i dość trudno było nam wrócić do dalszych obowiązków. Organizatorom gratulujemy świetnego pomysłu i czekamy z niecierpliwością na kolejne rozśpiewane wtorki.

Inne wpisy z tego tematu

Obchody 11 listopada
Czas wielkich zmian – butelkom PET mówimy NIE
Menu
Skip to content