Dzień Zwierząt

dzien zwierzat 01

4 PAŹDZIERNIKA WSZYSTKIE ZWIERZĘTA NA ŚWIECIE OBCHODZĄ SWOJE ŚWIĘTO!

Czas, aby wspomnieć o zwierzętach w Polskich schroniskach, które w większości są przepełnione.
Psy, koty, króliki, świnki morskie i wiele innych zwierząt domowych, towarzyszą wielu z nas na co dzień. Czasami nawet okazuje się, że zwierzaki są wierniejszymi towarzyszami niż nasi najbliżsi przyjaciele. Dlatego każdego dnia powinniśmy dbać o naszych pupili najlepiej, jak potrafimy. Zapewne większość z nas to robi. Jednak nie wszystkie zwierzaki miały takie szczęście. W trakcie trwania takich akcji, jak Światowy Dzień Zwierząt warto wspomnieć o zwierzętach ze schronisk.

Szkoła Podstawowa Specjalna Nr 41 jest szkołą kochającą zwierzęta.

Jak co roku w miesiącu październiku wspieramy Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt „Psitul mnie” w Zabrzu Biskupicach. W związku z tym zwracamy się z gorącym apelem: drogie dzieci, uczniowie i rodzice prosimy o włączenie się w akcję „Łapówka dla zwierzaka”.

Pomagasz nam przynosząc:

• zabawki by choć na chwilę żyć beztrosko;
  • ciepłe koce by nie było zimno;
  • suchą karmę by brzuszek był pełny;
  • nową smycz by wyjść na spacer;

Artykuły wspierające zwierzęta prosimy pozostawić w holu szkoły na parterze przy akwarium.
Zbiórka trwa od 04.10.2019 r do 25.10.2019 r.
Dziękujemy za wsparcie naszych czworonożnych przyjaciół !

Przykro nam, ale nie istnieją podobne wpisy w tym temacie.
Hipoterapia
Wyjście do kina