Jubileusz 40-lecia istnienia naszej szkoły – podziękowanie

Jubileusz 40-lecia szkoły
Jubileusz Szkoly 56

Szanowni Państwo,

w imieniu całej społeczności Szkoły Podstawowej Specjalnej Nr 41 im. Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Zabrzu, dziękuję wszystkim, którzy swoją obecnością uświetnili naszą podwójną uroczystość. Dziękuję wszystkim, którzy nie mogli wziąć bezpośrednio udziału w tym wydarzeniu, ale byli z nami duchem, co dało się wyczuć bardzo wyraźnie.

Dziękuję za wszystkie piękne gratulacje, życzenia i wspaniałe prezenty, które przyniosą wiele, wiele radości naszym kochanym dzieciom. Proszę sobie wyobrazić, że otrzymaliśmy także prezent dla nauczycieli – nowoczesny, ciśnieniowy ekspres do kawy z młynkiem i spieniaczem do mleka!!! To bardzo wzruszające i zapewniam, że będzie wykorzystany do granic swojej wydolności, bo zajęcia WWRD lub te z programu „Za życiem” trwają czasem do godzin wieczornych.

Najbardziej jednak dziękuję wszystkim za wspaniałą atmosferę. Udało nam się „wyjść” z naszych służbowych ról i być spontanicznymi i niecodziennie radosnymi i szczęśliwymi ludźmi. Nasz Patron WOŚP – w osobie Prezesa, Jurek Owsiak ma niezwykłą charyzmę, a my mieliśmy szansę zaprezentować swoje najpiękniejsze cechy, a przede wszystkim niebywałą życzliwość wobec siebie nawzajem. Dla nas to był najszczęśliwszy dzień w pracy.

Życzę sobie i Wam Kochani Goście, Przyjaciele i Sympatycy, aby ta atmosfera trwała jak najdłużej w naszych sercach i umysłach, a najlepiej niech trwa do końca świata i jeden dzień dłużej!!!

Listy gratulacyjne

kronika