Nagroda Prezydenta Miasta Zabrze dla Pani Dyrektor Aldony Żmuda

|

kategoria:

Z życia szkoły
Gratulacje

Mamy zaszczyt poinformować, że Pani Dyrektor Aldona Żmuda za rzetelną i profesjonalną pracę oraz pasję, zamiłowanie i indywidualne podejście do młodego człowieka została uhonorowana nagrodą Prezydenta Zabrza. Jesteśmy z tego powodu bardzo dumni i serdecznie gratulujemy zasłużonego wyróżnienia.

Pani Dyrektor życzymy dalszych sukcesów w pracy dydaktycznej i wychowawczej ale także w związku z objęciem stanowiska dyrektora szkoły życzymy udanych inicjatyw i decyzji, owocnej współpracy z pracownikami, rodzicami i uczniami, zapału i sił w realizacji zawodowych zamierzeń oraz wszelkiej pomyślności w życiu osobistym.

Inne wpisy z tego tematu

Światowy Dzień Zwierząt – alpaki
Pasowanie na ucznia i przedszkolaka
Menu
Skip to content