Oferta Centrum Rozwoju Rodziny w Zabrzu dla dzieci i rodziców

CRR Zabrze

Przedstawiamy ofertę dla dzieci i rodziców Centrum Rozwoju Rodziny w Zabrzu.

Czwartkowe Kawiarenki dla Rodziców

„Czwartkowe Kawiarenki dla Rodziców” – to czas dla rodziców, którzy chcą się spotykać popołudniami przy kawie na pogaduchach. Kawiarenki odbywają się na zasadzie grupy chcącej porozmawiać, podzielić się doświadczeniem i dowiedzieć czegoś więcej na tematy związane z funkcjonowaniem w rodzinie, kompetencjach rodzicielskich.

Dodatkowe informacje dotyczące Kawiarenek znajdują się w załączniku. Tam znajdą Państwo plakat i harmonogram oraz tematykę spotkań.

Prosimy o zgłaszanie swojej obecności mailowo bądź telefonicznie do Centrum Rozwoju Rodziny.

Zobacz: Kawiarenki dla Rodziców – plakat

Harmonogram kawiarenek

Działamy Zmieniamy 2

Projekt „Działamy Zmieniamy 2” – skierowany jest dla osób (dorosłych i dzieci) objętych pomocom pracownika socjalnego oraz znajdujących się w niekorzystnej sytuacji życiowej, najlepiej zamieszkujących tereny LPR (Zandka).

Dla dzieci przewidziane są w tygodniu zajęcia sportowe i artystyczne. W weekendy tematyczne soboty- techniczne i językowe. Dla rodziców natomiast są zajęcia grupowe. Grupy samopomocowe oraz
warsztaty rodzicielskie.

W załączniku przesyłamy dla Państwa plakaty.

Zobacz: Wsparcie dla Doroslych
Zobacz: Działamy 2
Zobacz: SoboTechnika

Akademia Przyszłości

„Akademia Przyszłości” – projekt skierowany jest dla dzieci, które cechuje brak wiary w siebie i własne możliwości, które są wycofane, mają problem w relacjach z inny.
Przez rok dziecko spotyka się ze „Swoim Tutorem” (wolontariuszem) 1 na 1. Terminy i godziny spotkań ustala się bezpośrednio z wolontariuszem. Miejscem spotkań jest Centrum Rozwoju Rodziny ul. Park Hutniczy 8.

Zgłoszenia pod nr tel. 32 630 32 33 lub w siedzibie Centrum Rozwoju Rodziny. Zgłoszeń może dokonać rodzic, ale również szkoła, pedagog i nauczyciel.

W załączniku przesyłamy dla Państwa plakat.

Zobacz: Akademia Przyszlosci

Centrum Rozwoju Rodziny w Zabrzu

Przykro nam, ale nie istnieją podobne wpisy w tym temacie.
30. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy