Szkoła Podstawowa Specjalna Nr 41 im. Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Zabrzu

Oświadczenie Dyrektora Szkoły Podstawowej Specjalnej Nr 41 w Zabrzu ws. artykułu ”Kolejny plac zabaw w Zabrzu zamknięty! Tym razem przy szkole nr 41”.

Szanowni Państwo,
w związku z publikacją w dniu 25 sierpnia artykułu na portalu https://zabrze24.info/ pt.:”Kolejny plac zabaw w Zabrzu zamknięty! Tym razem przy szkole nr 41”
informuję, że:

1. W wyniku corocznego przeglądu technicznego stwierdzono, że stan urządzeń wymaga naprawy i do czasu jej realizacji podwórko powinno być wyłączone z użytkowania.
  2. Wydziały: Oświaty oraz Inwestycji i Remontów Urzędu Miasta Zabrze zapoznały się z wynikami kontroli i nadano właściwy tok niniejszej sprawie.
  3. Obecnie czekamy na wydanie decyzji Powiatowego Inspektoratu Nadzoru Budowlanego zawierającej konieczne wytyczne.
  4. Zostały zatem podjęte wszystkie niezbędne kroki i decyzje zmierzające do jak najszybszego rozpoczęcia działań naprawczych.

Pragnę dodać, że właśnie w trosce o bezpieczeństwo i dobro naszych podopiecznych plac zabaw, który służył dzieciom przez długie lata został zamknięty. Na czas jego wyłączenia z użytkowania szkoła opracowała plan pracy zapewniający dzieciom i uczniom szereg zajęć umożliwiających przebywanie na świeżym powietrzu.

Jolanta Mazur

Przykro nam, ale nie istnieją podobne wpisy w tym temacie.
Serdecznie witamy w nowym roku szkolnym
Organizacja szczepień