Podsumowanie Kampanii Niebieskie Zabrze

Niebieskie Zabrze
Podsumowanie 14

Dnia 18.06.2015r. społeczność szkolna-uczniowie, nauczyciele, pracownicy oraz zaproszeni goście zgromadzili się dzisiejszego dnia w sali gimnastycznej Zespołu Szkół nr 41 na spotkaniu podsumowującym działalność placówki w roku szkolnym 2014/2015 oraz kampanię społeczną NIEBIESKIE ZABRZE. W sposób szczególny powitano gości-sponsorów, darczyńców i ludzi wielkiego serca, bez hojności i zaangażowania których nie byłaby możliwa realizacja wielu działań. Wśród zaproszonych gości znaleźli się:

1. Renata Krajewska – Prezes Stowarzyszenia KONTAKT.
  2. Leszek Bednarski – przedstawiciel Fundacji Nadzieja Dzieci
  3. Iwona Sulewska i Renata Olszak – przedstawiciele Firmy MARKO.
  4. Agnieszka Tychoniuk- Ośrodek Pomiarów i Automatyki Przemysłu Węglowego w Zabrzu
  5. Zbigniew Joniec- przedstawiciel firmy Tropical.
  6. Joanna Piotrowska – długoletnia wolontariuszka, kynoterapeutka, laureatka nagrody Kropla Tęczy.
  7. Judyta Śliwa- długoletnia wolontariuszka, kynoterapeutka, felinoterapeutka, laureatka nagrody Kropla Tęczy.

Zaproszeni goście mieli możliwość zapoznania się z działalnością szkoły dzięki prezentacjom przygotowanym przez Dorotę Szmatlok, Małgorzatę Gajgier i Aldonę Żmudę. Po obejrzeniu materiału nasi wspaniali darczyńcy zobaczyli przedstawienie teatralne pt. „Wspomnienie” przygotowane przez p. Dorotę Kaliszewską, Jolantę Mazur, Karolinę Mrosek i Irenę Grzywacz. Następnie zaprezentowano zajęcia dogoterapii i felinoterapii przeprowadzone przez Joannę Piotrowską i Judyte Śliwę. Kolejnym punktem spotkania było zwiedzanie naszej placówki. Uwieńczeniem wizyty zaproszonych gości był poczęstunek. Wokół stołu zgromadzili się pracownicy szkoły oraz sponsorzy, by przy torcie i kawie w przyjaznej atmosferze swobodnie wymienić się spostrzeżeniami o szkole, odpowiedzieć na pytania gości i porozmawiać.
Uroczystość poprowadziły Agnieszka Kazimierska-Bauerek i Agnieszka Paluch.

DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM DARCZYŃCOM ZA ZAANGAŻOWANIE, HOJNOŚĆ I OKAZANE SERCE NASZEJ PLACÓWCE.

autyzmNiebieskie ZabrzeStowarzyszenie Kontakt

Zakończenie roku szkolnego 2014/2015