Sukcesy Dawida w zawodach MATP

|

kategoria:

Olimpiady specjalne

W dniu 19.11 zawodnik Klubu Olimpiad Specjalnych “Komety” Dawid Doner reprezentował nas na zawodach MATP, czyli dniu treningowym aktywności motorycznej w Żorach. Emocji było bardzo dużo, pamiątkowe zdjęcia z maskotką Policji Sznupkiem, tatuaż, kibicowanie, zabawy taneczne wśród zawodników ze Śląska i oczywiście zawody.

Dawid brał udział w dwóch konkurencjach: rzut do celu i nakładanie kółek na stojak. Pełne skupienie, osiągnięcie zamierzonego celu zaskutkowalo zdobyciem medalu. Na koniec spotkała nas jeszcze jedna niespodzianka, mieliśmy zaszczyt być w poczcie flagowym. To było ogromne przeżycie dla naszego zawodnika.Dawid uczestniczył w zawodach z trenerem – Panią Katarzyną Średzińską.

Dziękujemy klubowi “Niezłomni” Żory za zorganizowanie tej wspaniałej imprezy.

Inne wpisy z tego tematu

Świąteczna bombka
Obchody 11 listopada
Menu
Skip to content