Wesołe Wakacje 2015

wesole wakacje 2015

Zadanie dofinansowane ze środków gminy m.Zabrze w ramach zadania publicznego ORGANIZACJA WYPOCZYNKU LETNIEGO DZIECI I MŁODZIEŻY Z ZABRZAŃSKICH RODZIN.

Półkolonie dla dzieci i młodzieży niepełnosprawnej intelektualnie z rodzin dysfunkcyjnych – zostaną zorganizowane w okresie od 29 czerwca 2015 -10 lipca 2015 w godzinach od 9.00-14.00 pod hasłem „Wesołe wakacje 2015” których celem jest zapewnienie uczestnikom efektywnego spędzania wolnego czasu poprzez wycieczki autokarowe i piesze, zawody i zajęcia sportowe, gry i zabawy zręcznościowe, spacery i pogadanki, spotkania integracyjne, zajęcia świetlicowe.

W zajęciach uczestniczyć będzie 16 naszych podopiecznych , są to uczniowie Zespołu Szkół Specjalnych N 41 Zabrzu. Zadanie realizowane jest we współpracy z Zespołem Szkół Specjalnych N 41 Zabrzu.

Przykro nam, ale nie istnieją podobne wpisy w tym temacie.
Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2015/2016
Zakończenie roku szkolnego 2014/2015