Zdrowe plecy mojej mamy

Zdrowe plecy mojej mamy

W dniu 5 listopada 2014r. na terenie Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Zabrzu odbyło się pierwsze spotkanie w ramach programu „Zdrowe plecy mamy i taty”. Spotkanie rozpoczęło cykl zajęć instruktażowo-terapeutycznych dla rodziców i opiekunów dzieci z niepełnosprawnością ruchową. Koordynatorem programu w wo-jewództwie śląskim jest dr Andrzej Miśliwiec AWF Katowice, natomiast za opiekę me-rytoryczną i organizację cyklu spotkań terapeutycznych w mieście Zabrzu odpowie-dzialny jest dr Mirosław Kokosz AWF Katowice. Dziękujemy Pani Urszuli Koszutskiej dyrektor Poradni Psychologiczno – Pedagogicz-nej w Zabrzu udostępnienie Sali konferencyjnej wraz ze sprzętem multimedialnym oraz pomoc w organizacji inauguracyjnego spotkania.

Dziękujemy! – Zespól Szkół Specjalnych Nr 41 w Zabrzu.

Kolejne spotkania będą odbywały się cyklicznie w każdą środę w Zespole Szkół Specjalnych Nr 41 w Zabrzu. Koordynatorem przebiegu programu organizowanego w Zespole Szkół Specjalnych Nr 41 w Zabrzu jest Marzena Jarząbek. Zapraszamy zapisanych Rodziców do aktywnego udziału!

Przykro nam, ale nie istnieją podobne wpisy w tym temacie.
Warsztat JiM
Rusza kampania informacyjna o nowej karcie parkingowej