Zmiany, zmiany zmiany… – jadalnia po remoncie

|

kategoria:

Z życia szkoły

Zmiany, zmiany, zmiany…

Nowy rok szkolny obfituje w zmiany jakie zauważamy w naszych salach lekcyjnych i pracowniach dydaktycznych. Czyste ściany, nowe meble i nowoczesne pomoce naukowe mają naszym uczniom ułatwić i uprzyjemnić naukę a także pomóc im odkryć i rozwijać swoje pasje i zainteresowania. Naszą najnowszą dumą jest „Zielona Pracownia”, która została utworzona na potrzeby nauk przyrodniczych, biologicznych, ekologicznych, geograficznych, geologicznych czy chemiczno-fizycznych.

Ponieważ niezbędnie koniecznym warunkiem do nauki jest zdrowy i zbilansowany posiłek, to równie ważne są warunki w jakich uczniowie będą owe posiłki spożywali. Dlatego też zmiany dotarły także do naszej szkolnej stołówki. Zostały zakupione nowe stoły i krzesła, które są dopasowane do wieku dzieci. Mamy także nowe naczynia, zastawę oraz sztućce. Jadalnia również została odmalowana, a ostatnio na głównej ścianie pojawiła się przepiękna fototapeta przedstawiająca pole słoneczników. Wszystko to sprawia, że nie straszna nam jesień, słota i krótkie dnie, w naszej nowej stołówce wciąż trwa lato!

Inne wpisy z tego tematu

Zajęcia integracyjne z uczniami SP Nr 6 w ramach programu RAZEM LEPIEJ
Światowy Dzień Zwierząt – alpaki
Menu
Skip to content