Koncert cha­ry­ta­tyw­ny pt.: „Wiosna na Nie­bie­sko” – relacja

Niebieskie Zabrze
koncert

12 kwietnia o godz.17 odbył się koncert podsumowujący działania kampanii społecznej NIEBIESKIE ZABRZE. Organizatorem koncertu była Państwowa Szkoła Muzyczna I i II stopnia im. Stanisława Moniuszki. Wśród zaproszonych gości znaleźli się:

• Zastępca Prezydenta Miasta -p. Janusz Pawluch
  • Radna Rady Miasta – Łucja Chrzęstek-Bar
  • Zastępca Naczelnika Wydziału Oświaty – p.Ewa Wolnica
  • Pełnomocnik ds. Osób Niepełnosprawnych – p. Helena Budzanowska
  • Wydział Oświaty w Zabrzu- p. Lena Frelek
  • Prezes Zarządu Oddziału ZNP w Zabrzu-p. Jolanta Jaskółka
  • Centrum Organizacji Pozarządowych- p. Czesław Zdechlikiewicz
  • Koordynatorki Fundacji JiM oddział Zabrze- p. Monika Krzywicka i Gabriela Osipowska
  • Dyrektor Zespołu Szkół Specjalnych nr 41 – p. Teresa Paradowska
  • Dyrektor Państwowej Szkoły Muzycznej- Małgorzata Tyszer
  • Dyrektor Zespołu Szkół Specjalnych nr 39 – p. Iwona Dąbrowska-Waśniewska
  • Wicedyrektor Zespołu Szkół Specjalnych nr 41 – p. Dorota Szmatlok
  • Wicedyrektor Szkoły Podstawowej nr 6 -p. Joanna Bożętka
  • Firma Marco – p. Iwona Sulewska
  • Prezes Zarządu Ośrodka Pomiarów i Automatyki Przemysłu Węglowego – p. Bernard Hucz
  • Rada Rodziców ZSS nr 41- Ewa Dolińska, Danuta Kubik
  • oraz rodzice uczniów ZSS nr 41- Państwo Katarzyna i Adam Kaczorowscy, Pani Joanna Filipiak-Kyrcz, Pani Anna Kwiatkowska
  • oraz nauczyciele ZSS nr 41.

Koncert prowadziła pani wicedyrektor PSM – p. Ewelina Wilburg-Marzec. W repertuarze koncertu znalazły się utwory muzyki poważnej oraz rozrywkowej. W przerwie muzycznego spotkania odbyła się aukcja prac – pejzaży wykonanych suchymi pastelami przez pana Łukasza Wojasa – nauczyciela ZSS nr 41 oraz prac wykonanych farbami olejnymi przez uczniów Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 18. Aukcje prowadzili p. Czesław Zdechlikiewicz oraz p.Adam Kaczorowski. W wyniku licytacji prac zebrano kwotę około 2700 zł.

Uwieńczeniem koncertu był tort z okazji podsumowania tegorocznej kampanii NIEBIESKIE ZABRZE, której organizatorami są Zespół Szkół Specjalnych nr 41, Stowarzyszenie KONTAKT, Państwowa Szkoła Muzyczna, Poradnia Pedagogiczno-Psychologiczna.

SERDECZNIE DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM PRZYBYŁYM GOŚCIOM ZA UDZIAŁ W MUZYCZNYM SPOTKANIU ORAZ WSZYSTKIM DARCZYŃCOM ZA ZAKUP PRAC I TYM SAMYM ZA WSPARCIE FINANSOWE NASZEJ KAMPANII PROWADZONEJ NA RZECZ DZIECI Z AUTYZMEM.
SERDECZNIE DZIĘKUJEMY PANU CZESŁAWOWI ZDECHLIKIEWICZOWI ORAZ PANU ADAMOWI KACZOROWSKIEMU ZA PRZEPROWADZENIE AUKCJI PRAC.

autyzmNiebieskie Zabrze

Bezpłatne szkolenie „Czynniki środowiskowe jako istotny element w procesie leczenia dzieci z zaburzeniami neurorozwojowymi”
Wystawy fotografii z cyklu Niebieskie Zabrze